Birleşik Arap Emirliklerinin yedi emirliğinden biri olan ve Baş Emirlik Abu Dhabi’ den sonra ikinci büyük emirlik olan Dubai; Orta Doğu Arap yarımadasının doğusunda Basra körfezinde yer almaktadır.

Türkiye’den uçakla yaklaşık 4 saatlik bir mesafede bulunan Dubai’ ye hergün tarifeli seferler ile Türkiye’ den Emirates Airlines, Türk Hava Yolları ve Fly Dubai Airlines ile hergün uçuşlar bulunmaktadır.

Ortadoğu ticaret merkezi rolünü üstlenen Dubai’ ye Türkiye’ den hava kargo, deniz kargo ve ekspres kargo olarak kargo servisleri yapılmaktadır.

 

 

Türkiye Dubai kargo fiyatları, gönderilecek ürün cins, nitelik ve tavsiye edilen servis ile beraber çeşitli olup, Dubai’ ye kargo göndermek, ülkemizdeki tecrübeli Dubai kargo şirketleri ile rekabetçi operasyonel hizmetler ve rekabetçi Dubai kargo ücretleri ile mümkündür.

Kurumumuz; Dubai kargo firmaları arasından sahip olduğu Uluslar arası kalite belgeleri, Uluslar arası acente bağlantıları ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile sıyrılmaktadır.

Haftalık düzenli olarak parsiyel ve komple olarak konteyner çıkışları yaptığımız Dubai için, özel uçak kargo seferleri ile günlük olarak ekspres Dubai kargosu gönderimi yapılmaktadır.

 

Dubai kargo fiyat ve operasyon yönetimi konusunda birikimlerini müşterileri ile paylaşan kurumumuz, Dubai kargo gönderimi yapmak isteyen bireysel ve kurumsal müşterilerine ücretsiz danışmanlık vermektedir.