ELEVATE’ in bu yılki ikinci ELEVATE ll Konferansı’na kayıt başladı

 

 

E-ticaretin devrim endüstrisinde yaygınlaşmasıyla uçak kargo ile uğraşan işletmeler için her zamankinden daha önemli hale gelmiştir.

ELEVATE ( Hava Kargo Dünyası) , gelişen bu değişiklikleri anlatmak için gereken araçları sağlamak amacıyla 2 Ekim 2017′ de Miami’ de Ritz Cartlon otelde ikinci yıllık ELEVATE etkinliğinin yapacağını duyurdu.

ELEVATE konferansının tek amacı, hava taşımacılığı endüstrisinin yeni teknoloji ve yenilik yoluyla dönüşümüne ilham vermek ve bunu bir zorunluluk haline getirmektir.

ELEVATE, katılımcıları için daha verimli bir hava kargo modeline yönlendiren teknoloji dönüşümünü araştırıyor. Katılımcılar, stratejik kalkınma, lojistik strateji ve yenilikçilik, IT, ürün geliştirme, iş geliştirme, yenilik stratejisi ve diğer uçak kargo yeniliği alanlarında uzmanlaşmış profesyonellerle olan ağlardan yararlanacak. Panellerimiz, endüstrideki benzersiz tartışmaları kolaylaştırmakta ve hava taşımacılığı endüstrisinin dönüşümüne ilham verecek temel bilgiler sağlamaktadır. Çığır açan seminerler ve elit sanayi yöneticileri ile ağ kurarak hava kargo endüstrisinde inovasyona katılmak isterseniz kayıt için başvuru yapabilirsiniz.

ELEVATE 2017, dünya çapında ve nakliyeciler, taşıyıcılar, nakliye firmaları, girişim sermayesi şirketleri, yeni teşebbüsler, havalimanları ve satıcılar gibi tedarik zincirinin tüm kesimlerinden gelen katılımcıları birbiriyle buluşturuyor.

Bu katılımcıların stratejik gelişme, lojistik stratejisi ve yeniliği, BT, ürün geliştirme, iş geliştirme, yenilik stratejisi ve hava kargo yenilikleriyle ilgili diğer yönleri konusunda uzmanlıkları bulunmaktadır.