Bir Bakışta ‘Servex Global’

  • İstanbul, İzmir ve Bursa ‘da modern lojistik tesis sağlayıcıları
  • 1.000.000 USD lık katılım portföyü
  • Dünyanın 121 ülkesine yayılmış acenta ağı
  • ISO 9001-2015 ve ISO 14001-2015 versiyonları kalite belgeleri

 

‘Servex Global’ 2014 yılından bugüne, sektörlerinde yeniliği hedefleyip gerçekleştiren, lojistiğin temel ihtiyaç kavramını sindirmiş, sektörde kendilerini geliştirmiş ve bu gelişimi sürdürmek için çalışan genç, yetenekli, vizyon sahibi sektör çalışanlarının buluşma alanıdır.

Uçak Kargo

Diğer taşıma modellerine göre pahalı olan ancak güvenlik ve sürat olarak ilk sırada yer alan Uçak Kargo (Hava Kargo) servisi, ithalat, ihracat, tehlikeli madde taşımacılığı, bozulabilir madde taşımacılığı, gıda ve sebze/meyve taşımacılığı başlıkları altında uçak kargo operasyon birimi tarafından yönetilmektedir.

Deniz Kargo

Termin konusunda diğer taşıma modellerine göre en yavaşı olsa da, maliyet olarak en düşük taşıma modellerinin başında gelir. Tonajlı ve hacimli malzemelerin termin olarak aciliyetleri yok ise Deniz Kargo ile taşınmaları müşteri tarafından en çok tercih edilenidir. İthalat, ihracat servisleri Deniz Kargo operasyon birimi tarafından yürütülmektedir.

Ekspres Kargo

Genellikle gümrük beyannamesi açılmadan işlem yapılan gönderiler için tercih edilen Ekspres Kargo servisi, döküman, numune, hediye gibi mali değeri olmayan gönderiler içinde kullanılmaktadır. Global sektör liderleri ile entegre çalışılan bu serviste, gönderileriniz varış ülkesine göre 1 günden başlayan transit sürelerle adrese teslim edilmektedir.

Paketleme & Elleçleme

İhracat ve Ekspres kargo gönderimlerinde, müşterilerin taleplerine göre taşınması özel olan, kırılma, akma gibi hassasiyet içeren gönderiler için ‘taşıma yönetmeliğine uygun’ özel paketleme ve elleçleme hizmeti taşeron olarak kullanılmaktadır.