Thy Kargo (Turkish Cargo) servisleri ile yurtdisina  kargo göndermek için gerekli gümrük işlemleri ve konşimento kesimi, ücretlendirme, paketleme vs. gibi konuları sizin adınıza yapmak üzere Türkiye’de bulunan IATA (Uluslararası Hava Taşımacıları Birliği) üyesi kargo acenteleri ile bağlantı kurmanız, yurtdışından Türkiye’ye kargo göndermek için ilgili ülkedeki satış ofisimize başvurmanız gerekmektedir.

Yetkili IATA acentasi uzerinden yurtdisina gondereceginiz kargoya ait; olcu ve agirlik detaylari ile birlikte kargonuzun icerik bilgisinide paylasmaniz gerekmektedir.

Genel Kargolar icin ozel bir islem gerekmez iken, ozel tasima isteyen kargolar icin ( Tehlikeli Madde, Bozulabilir kargo vs. ) ayrica tasima standartlarina uygun olacak ekstra paketleme ve evrak talebi olacaktir.

Thy Kargo fiyatlarini ogrenmek icin cagri merkezimizi arayabilir, gondereceginiz urune ait muhteviyati bizimle paylasabilir ve rekabetci fiyatlar ile Turkis Cargo servislerini kullanabilirsiniz.

Istanbul Yeni Havalimaninin hizmete girmesi sonrasinda yeni adresine tasinan Turkish Cargo, yeni adresinde hizmet vermektedir.

Musterilerine dijital asistan Cargy ile destek veren Turkish Cargo ekibi IATA raporlari dogrultusunda 5% lik buyume ile en hizli buyuyen Kargo tasiyicisi olmustur.

Turkish Cargo; SmartIST Cargo yerleskesinde teknolojisini surekli guncellemekte ve milli bayrak tasiyicimiz olarak bizi gururlandirmaya devam etmektedir.

Turkish Cargo hakkinda daha fazla bilgi icin –  www.turkishcargo.com

SERVISLERIMIZ